Jak šel čas..

23. ledna 2015 v 23:43 | Veverka |  Výplody

Jak šel čas

Hezký večer,
myslím, že po takové dlouhé době nikdo neočekával, že blog obživne a nebo dokonce - že se tu objeví i nějaký článek. Opak je pravdou a já silou vůle píšu tenhle článek. Já - Veverka-DK, Jeeperka, Rakeťák, nebo jakékoliv další přezdívky- jsem se rozhodla, že po roce napíšu článek s odpovědma na veškeré vaše otázky.
Blog jsem tehdá smazala z jednoho nesmyslného důvodu, který tu nechci rozebírat. Přiznám se, že jsme po něm ani nezasteskla, možná párkrát jsme si vzpomněla, na to, že mi chybí moji čtenáři a jejich věčná aktivita a milé komentáře. To je taky důvod, proč tu jsem. V červenci 2013 se v mojí rodině stala ošklivá věc, která pro mě byla opravdu zdrcující. Od té doby to šlo z kopce se vším tímhle. Myslím, že jsem se na nějaké články ještě zmohla, ale později, v lednu 2014 jsem se odloučila. Za tu dobu, dobu pouhého roku, se dost věcí změnilo. Získala jsem spoustu nových zkušeností, spoustu nových poznatků o přátelství a rvalitě, jenom ta láska - ta je pořád stejná. Pořád miluju fiktivní postavy a tak to ještě asi dlouho zůstane. Nepočítám svoje štěně, můj Vánoční dárek, to nejlepší co jsem mohla dostat a díky čemuž jsem si na blog nijak nevzpomněla. Je mu dneškem už skoro šestnáct měsíců, ale pro mě je to pořád štěňátko, největší štěstíčko a jediné světlo v mém životě. Celý rok mě provázel seriál Supernatural, který tu vydržel dodnes. Díky tomuhle seriálu jsem se mohla i z těch nejstresovějších situací uklidnit a prostě je vypustit z hlavy. Rok 2014 byl docela psychicky těžký a tak si myslím, že bych na blog stejně první půlrok nic nepsala. Byl opravdu nepříjemný, jde o rodinné důvody. Doufám, že to pochopíte i bez veškerých detailů, nechci o tom mluvit. V létě jsem byla u moře a tehdy jsem opravdu zamýšlela ''Kdybych měla blog, napsala bych o naší cestě článek.'', ale nezdařilo se mi vše sepsat. Na podzim už to bylo lepší, pouze se blížili moje talentovky, které jsem před 18 dny úspěšně absolvovala. Vypadá to, že už jsem dokonce u dneška. Zas tolik se toho asi nestalo. Moje kariéra animátora skončila, nedávalo mi do chuť do života a nenaplňovalo mě to energií, takže jsem toho prostě nechala. Kreslím dál, ale né tak živě jako dříve, jen teď od nového roku se trocha snažím. RPG už nehraju, tesknu po tom, ale co se dá dělat. Snad se to již brzy změní. To bylo malé info o mě a mém světě v krabici.
To hlavní co mě zajímá je, jak jste se měli vy? Pokud kdykoliv na tnhle blog zavítáte a pamatujete si mě, ozvěte se, ráda si zavzpomínám na mé čtenáře :) S některými z vás jsme stále z kontaktu, ale s některými ne a chci to napravit. Neslibuji, že napíšu víc článků. Možná, že někdy tu nějakej další článek přibude. Možná to bude zítra, možná příští týden, možná příští měsíc, kdo ví..
Vaše Veverka-DK :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Taya Arkatt-Leonnwis, první svého jména Taya Arkatt-Leonnwis, první svého jména | E-mail | Web | 7. února 2015 v 16:35 | Reagovat

Jů, ke štěňátku gratuluji :)
Ty důvody chápu, všechny. Zatímco rok 2013 byl pro mě jako sen, ten následující... jen trápení, zrada a ztráta dlouhholetého přátelství, spousta věcí z této doby mě provází dodnes. Jsem strašně dára, že tu budeš :) Kreslíš moc hezky, nádherně, tak jsem ráda, že si ty talentovky udělala :3
Už jsi nějaká velká :'D Jsem ráda, že jsi tady a těším se na další články :)

2 Kim Kim | 7. června 2015 v 13:27 | Reagovat

Chápu, život je někdy těžký. (Aspoň část.) Přidávám se k chválení obrázků. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama