Srpen 2016

Automaty

26. srpna 2016 v 22:53 | J. |  Z mého světa

Automaty

Asi si myslíte, že následující článek bude o nějaké mé závislosti na herních automatech. Ale není tomu tak! Naopak, tento článek bude vyprávět můj prázdninový příběh z mé brigády. Bude to veliký drasťák, inspirovaný mojí oblíbenou seksy blogerkou Inkou. Ona má vždy tak duchaplné články.
Můj příběh začíná minulý rok. Dokončila jsem tehdá základku a konečně jsem mohla nastoupit na brigádu k mojí mamce do práce, kam už jsem se horlivě nemohla dočkat. Moje mamča pracuje ve fabrice jménem Elitrollic. Víte co to je? Ne, nevíte. Zde www.elitrollic.cz se dozvíte víc. Stránky jsou teda hodně staré no. Já to neumím moc vysvětlit, ale dělá se tam buď něco okolo desek SMD a nebo kompletace blbostí pro Jablotroll (od nich si nic nekupujte). Moje mamča tam dělá už celou věčnost a jelikož mají děti zaměstnanců velikou šanci tam brigádničit, nemohla jsem se té šance pustit. Hlavně když za mě mamča všechno zařídí a já nemusím skoro vůbec otevřít hubu ;D
Nádherná budova

Minulý rok jsem byla dost vyděšená, všichni na mě furt čuměli a neustále mi opakovali, jakej jsem rozkošnej drobnej andílek :') Mamča mě tedy ujistila, že jejich myšlenky vyvrací a všem hned říká, že jsem jen satan v těle anděla, ale asi tomu moc nevěří. Byla jsem tam myslím 10 dní a to celou dobu pod střechou a kompletovala jsem sáčky pro Jablotroll. Seksy práce, to vám řeknu. Jen na chvíli mě přeřadili úplně dolů, na automaty. Přímo k mamčinému tehdějšímu boyfriendovi. Mě se tam teda moc nelíbilo, ale seznámila jsem se tam s pár dobrýma člověkopsama, tak aspoň že tak. Po dokončení štítkování jsem se vrátila zpět pod střechu. Moc si to nepamatuju :D
Tenhle rok jsem tam přišla mnohem sebevědomnější, už jsem to tam znala a nebála jsem se. Dokonce tam měla přijít i nějaká dcerka mamčiný BFF. Nejdřív jsem se toho obávala, protože mamča mi furt říkala, jak se na mě ta holka těší, přitom mě ani nezná. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se viděli asi čtyřikrát. Zalíbila se mi, ale já jí asi ne. Nevěděla jsem, jak s ní nazávat nějakou konverzaci, tak jsem to vždycky nechala bejt. Navíc měla divnýho hodně mladýho kluka.
Jeden a půl dne jsem byla opět pod střechou. Měla jsem radost, nahoře jsem si to oblíbila - je to tam trochu flákačka, ale pššt ;D Dokonce jsem se tam seznámila i s nějakým klukem, co pořád jen mlel a mlel a nebo na mě dělal ksichty. Byl tam i minulý rok, ale to seděl daleko ode mne. No a ten druhej den mě tedy přeřadili dolů. Dolů na automaty. Byl to pro mě šok. Měla jsem z toho strašný strach, protože moje mamča už s tím přítelem, Kasem, nechodila a měla ho za nepřítele. Ostatně jako všechny ;D Když jsem tam byla ten první den, byla jsem dost nesvá a Kas taky - je to vždycky poznat v jeho hlase. Avšak netrvalo dlouho a už jsme se něčemu společně smáli. Mamča nebyla ráda, že tam jsem, ale já si to tam během dvou dnů zamilovala. Neustále jsme se tam smáli nad rádiem Contact, dělali si černej humor nebo litovali, že nemůžeme lovit pokémony.
Very deep fotka strojů AOI značky Saki. U tohohle stroje jsem seděla. Ale nebojte se, já ho neobsluhovala ;D

Uběhly asi dva týdny a má brigáda skončila. Měla jsem radost, ale docela jsem se i děsila, kam mě pošlou v srpnu. Chtěla jsem na automaty, ale věděla jsem, že na to nemůžu spoléhat. A ovšem mě tam už znova nedali. Šla jsem na tvarovnu - na místo, kde jsem ještě nebyla! A opět kompletovala nějaký hovadiny. Byly tam fajn ženský s kterýma byl príma pokec, ale nic tak věčně sarkastickýho jako na automatech. A tím můj příběh zatím skončil. Bude pokračovat příští rok. Doufám, že se zase s lidma od automatů uvidím. Bylo to tam seksy a za ty prachy neber to.

(Jména fabrik jsem musela trochu pozměnit, aby to bylo minimálně objevitelné na googlu. Nechci tam příští rok přijít a prvotřídně se ztrapnit :D)

Asi se zabiju

19. srpna 2016 v 18:39 | J. |  Psíčková

Zabiju se


Víte proč? Příští týden je poslední oficiální týden prázdnin. Ale to není to nejhorší. Nejhorší je, že ten týden musím strávit na brigádě. Vlastně to není nejhorší, pak budu prachatá, heč! Ale tak potom se už vrací škola a to nejhorší přijde 3.září .. víte co? VÍTE CO? Naše první agility závody. Skandál!

Víte, můj pes bude v září slavit tři roky a agility děláme už rok a půl a tak jsem si odhodlaně řekla, že je čas s ním někam vyrazit. Jenže já jsem úplný poleno a absolutně toho psa neumím řídit a boha přeju mu jinýho psovoda, chudák, zasloužil by si lepší vedení. Jo jako těším se, bude to naše premiéra, ale na druhou stranu bych se radši šla zabít, protože to taky může bejt ostuda jako hrom. Huhuhu


Jako oživení článku zde máte video mých seksy pohybů na parkuru.
Já vím, tenhle článek nestojí ani za starou grešli, ale když já nemám žádnou inspiraci pro tento blog :c :D

Zázraky se dějí

3. srpna 2016 v 12:21 | J.

Zázraky se dějí


Víte co je zázrak? Tohle.
Takže jsem prostě byla na blogu Moss a tam někdo do komentářů dal odkaz na nové knihy Válečníků. Jako přeložených. Hustý, co? Třeba se nám ten dlouholetý boj konečně vydařil. I když teda vím, že náš boj byl úplně k ničemu a Albatros se tak stejně rozhodl jen na základě úspěchu Zákonu Smečky ;D
Mám velkou radost, ale jsem také zklamaná. Albatros nebyl schopný ty knihy vydat, když ještě měly ty krásné obaly .. jako jo, díky brožovanému tisku mě to teď nebude stát majlant, ale ty nové obaly jsou ohavné. Většina tedy, né všechny.
Kočky na nich jsou kreslené ze strašně divných úhlů, které z nich dělají hrozně ošklivé stvoření.

Pojďme se podívat na několik nejošklivějších kousků!

1.Oheň a Led
Proč .. proč proboha .. kdyby tohle byla fotka, tak je to fotoodpad. Co ta kompozice? Proč by někdo kreslil obálku knihy, kde bude mít kočka úplně useklej čumák? Vždyť je to děs .. středem pozornosti jsou kočičí uši .. proč ..

2.A Dangerous Path
Tohle je jeden z těch lepších kousků. Přesto nechápu, proč by někdo kreslil kočku z takovýho úhlu, aby jí to udělalo mega tlamu s předkusem. Nevím no, možná kdyby to nebyl takovej zoom na její ksift, bylo by to hezký.

3.Midnight
Asi nejhorší kousek. Je to tak hrozný, až je to vtipný. Ten extrémní zoom způsobil, že kočka vypadá deformovaně. Podívejte se na její tlamu a spojte pohled s očima. Vypadá šíleně co? A vtipně :D

4.Twilight
Další extrémní zoom, který knize nesvědčí. Kočka na obálce vypadá opět poněkud šíleně, co? :D Druhá série knihy je celá dost prapodivná.

5.The Sight
Od série Power of Three se kresby začaly zlepšovat a mnoho z nich je dokonce hezkých. Tahle mezi ně nepatří. Kdybych byla malé dítě, pohled na Sojčí Pírko z podivného úhlu by mě tak akorát vyděsil.

6.Outcast
Opět úhel, který dělá z Cesmíny trochu deformované zvíře. Bylo to opravdu nutné? Však to šlo nakreslit i lépe a jednoduššeji.

A jako poslední si dáme sérii pěkných coverů, na kterých mají kočky pokaždé jedno ucho vztyčené a to druhé přilepené k hlavě. Jako by je doopravdy něko fotil a jim se to nelíbilo .. pravděpodobně jen autorovy kreseb nešly stejnoměrně nakreslit uši :D
Nelze si toho nevšimnout :D Jsou to moc pěkné covery, ale to ucho mě vždy rozesměje ;D

Samozřejmě nechci tímhle článkem snad říct, že bych to nakreslila lépe. Ty práce jsou opravdu úžasné, detailné, ale příště to chce ty kočky kreslit z jiných úhlu a tak hrozně je nezoomovat. Vypadají pak pěkně retardovaně.