Automaty

26. srpna 2016 v 22:53 | J. |  Z mého světa

Automaty

Asi si myslíte, že následující článek bude o nějaké mé závislosti na herních automatech. Ale není tomu tak! Naopak, tento článek bude vyprávět můj prázdninový příběh z mé brigády. Bude to veliký drasťák, inspirovaný mojí oblíbenou seksy blogerkou Inkou. Ona má vždy tak duchaplné články.
Můj příběh začíná minulý rok. Dokončila jsem tehdá základku a konečně jsem mohla nastoupit na brigádu k mojí mamce do práce, kam už jsem se horlivě nemohla dočkat. Moje mamča pracuje ve fabrice jménem Elitrollic. Víte co to je? Ne, nevíte. Zde www.elitrollic.cz se dozvíte víc. Stránky jsou teda hodně staré no. Já to neumím moc vysvětlit, ale dělá se tam buď něco okolo desek SMD a nebo kompletace blbostí pro Jablotroll (od nich si nic nekupujte). Moje mamča tam dělá už celou věčnost a jelikož mají děti zaměstnanců velikou šanci tam brigádničit, nemohla jsem se té šance pustit. Hlavně když za mě mamča všechno zařídí a já nemusím skoro vůbec otevřít hubu ;D
Nádherná budova

Minulý rok jsem byla dost vyděšená, všichni na mě furt čuměli a neustále mi opakovali, jakej jsem rozkošnej drobnej andílek :') Mamča mě tedy ujistila, že jejich myšlenky vyvrací a všem hned říká, že jsem jen satan v těle anděla, ale asi tomu moc nevěří. Byla jsem tam myslím 10 dní a to celou dobu pod střechou a kompletovala jsem sáčky pro Jablotroll. Seksy práce, to vám řeknu. Jen na chvíli mě přeřadili úplně dolů, na automaty. Přímo k mamčinému tehdějšímu boyfriendovi. Mě se tam teda moc nelíbilo, ale seznámila jsem se tam s pár dobrýma člověkopsama, tak aspoň že tak. Po dokončení štítkování jsem se vrátila zpět pod střechu. Moc si to nepamatuju :D
Tenhle rok jsem tam přišla mnohem sebevědomnější, už jsem to tam znala a nebála jsem se. Dokonce tam měla přijít i nějaká dcerka mamčiný BFF. Nejdřív jsem se toho obávala, protože mamča mi furt říkala, jak se na mě ta holka těší, přitom mě ani nezná. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se viděli asi čtyřikrát. Zalíbila se mi, ale já jí asi ne. Nevěděla jsem, jak s ní nazávat nějakou konverzaci, tak jsem to vždycky nechala bejt. Navíc měla divnýho hodně mladýho kluka.
Jeden a půl dne jsem byla opět pod střechou. Měla jsem radost, nahoře jsem si to oblíbila - je to tam trochu flákačka, ale pššt ;D Dokonce jsem se tam seznámila i s nějakým klukem, co pořád jen mlel a mlel a nebo na mě dělal ksichty. Byl tam i minulý rok, ale to seděl daleko ode mne. No a ten druhej den mě tedy přeřadili dolů. Dolů na automaty. Byl to pro mě šok. Měla jsem z toho strašný strach, protože moje mamča už s tím přítelem, Kasem, nechodila a měla ho za nepřítele. Ostatně jako všechny ;D Když jsem tam byla ten první den, byla jsem dost nesvá a Kas taky - je to vždycky poznat v jeho hlase. Avšak netrvalo dlouho a už jsme se něčemu společně smáli. Mamča nebyla ráda, že tam jsem, ale já si to tam během dvou dnů zamilovala. Neustále jsme se tam smáli nad rádiem Contact, dělali si černej humor nebo litovali, že nemůžeme lovit pokémony.
Very deep fotka strojů AOI značky Saki. U tohohle stroje jsem seděla. Ale nebojte se, já ho neobsluhovala ;D

Uběhly asi dva týdny a má brigáda skončila. Měla jsem radost, ale docela jsem se i děsila, kam mě pošlou v srpnu. Chtěla jsem na automaty, ale věděla jsem, že na to nemůžu spoléhat. A ovšem mě tam už znova nedali. Šla jsem na tvarovnu - na místo, kde jsem ještě nebyla! A opět kompletovala nějaký hovadiny. Byly tam fajn ženský s kterýma byl príma pokec, ale nic tak věčně sarkastickýho jako na automatech. A tím můj příběh zatím skončil. Bude pokračovat příští rok. Doufám, že se zase s lidma od automatů uvidím. Bylo to tam seksy a za ty prachy neber to.

(Jména fabrik jsem musela trochu pozměnit, aby to bylo minimálně objevitelné na googlu. Nechci tam příští rok přijít a prvotřídně se ztrapnit :D)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 29. srpna 2016 v 23:18 | Reagovat

fajn blog, zvu tě na svůj

2 Jeeperka Jeeperka | Web | 30. srpna 2016 v 10:29 | Reagovat

[1]: Tvůj blog mě nezajímá

3 Inka Inka | E-mail | Web | 31. srpna 2016 v 14:37 | Reagovat

Už je z tebe velká holka! Šikulka! :D
Jen nechápu, proč nejdřív změníš jméno firmy, aby "nešla tak snadno vyhledat na googlu" a pak tam přidáš skutečný odkaz na jejich stránky XD
(A taky nechápu, jak můžu někoho tolik inspirovat, ale to je vedlejší :'D)

4 Jeeperka Jeeperka | Web | 31. srpna 2016 v 17:33 | Reagovat

[3]: Ještě tak velká jako ty ne :c
Já vím, taky mě to napadlo :D Ale tak já věřím, že takhle to nikdo nenajde ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama