Zázraky se dějí

3. srpna 2016 v 12:21 | J.

Zázraky se dějí


Víte co je zázrak? Tohle.
Takže jsem prostě byla na blogu Moss a tam někdo do komentářů dal odkaz na nové knihy Válečníků. Jako přeložených. Hustý, co? Třeba se nám ten dlouholetý boj konečně vydařil. I když teda vím, že náš boj byl úplně k ničemu a Albatros se tak stejně rozhodl jen na základě úspěchu Zákonu Smečky ;D
Mám velkou radost, ale jsem také zklamaná. Albatros nebyl schopný ty knihy vydat, když ještě měly ty krásné obaly .. jako jo, díky brožovanému tisku mě to teď nebude stát majlant, ale ty nové obaly jsou ohavné. Většina tedy, né všechny.
Kočky na nich jsou kreslené ze strašně divných úhlů, které z nich dělají hrozně ošklivé stvoření.

Pojďme se podívat na několik nejošklivějších kousků!

1.Oheň a Led
Proč .. proč proboha .. kdyby tohle byla fotka, tak je to fotoodpad. Co ta kompozice? Proč by někdo kreslil obálku knihy, kde bude mít kočka úplně useklej čumák? Vždyť je to děs .. středem pozornosti jsou kočičí uši .. proč ..

2.A Dangerous Path
Tohle je jeden z těch lepších kousků. Přesto nechápu, proč by někdo kreslil kočku z takovýho úhlu, aby jí to udělalo mega tlamu s předkusem. Nevím no, možná kdyby to nebyl takovej zoom na její ksift, bylo by to hezký.

3.Midnight
Asi nejhorší kousek. Je to tak hrozný, až je to vtipný. Ten extrémní zoom způsobil, že kočka vypadá deformovaně. Podívejte se na její tlamu a spojte pohled s očima. Vypadá šíleně co? A vtipně :D

4.Twilight
Další extrémní zoom, který knize nesvědčí. Kočka na obálce vypadá opět poněkud šíleně, co? :D Druhá série knihy je celá dost prapodivná.

5.The Sight
Od série Power of Three se kresby začaly zlepšovat a mnoho z nich je dokonce hezkých. Tahle mezi ně nepatří. Kdybych byla malé dítě, pohled na Sojčí Pírko z podivného úhlu by mě tak akorát vyděsil.

6.Outcast
Opět úhel, který dělá z Cesmíny trochu deformované zvíře. Bylo to opravdu nutné? Však to šlo nakreslit i lépe a jednoduššeji.

A jako poslední si dáme sérii pěkných coverů, na kterých mají kočky pokaždé jedno ucho vztyčené a to druhé přilepené k hlavě. Jako by je doopravdy něko fotil a jim se to nelíbilo .. pravděpodobně jen autorovy kreseb nešly stejnoměrně nakreslit uši :D
Nelze si toho nevšimnout :D Jsou to moc pěkné covery, ale to ucho mě vždy rozesměje ;D

Samozřejmě nechci tímhle článkem snad říct, že bych to nakreslila lépe. Ty práce jsou opravdu úžasné, detailné, ale příště to chce ty kočky kreslit z jiných úhlu a tak hrozně je nezoomovat. Vypadají pak pěkně retardovaně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Inka Inka | E-mail | Web | 3. srpna 2016 v 19:30 | Reagovat

nové knihy? kde??
mně se ty nové obaly taky hnusí, ale co naděláme :/ jestli vydali další díl, tak umřu blahem! :D shit!! XDD

2 noname (jak nenápadné) noname (jak nenápadné) | 4. srpna 2016 v 0:25 | Reagovat

Až teď? *Předstírá nezájem*. Jo a mimochodem divím se, že se ti na seznam nedostal obal Ravenpaw's farewell. To je aspoň dílo :D

3 Jeeperka Jeeperka | Web | 5. srpna 2016 v 12:09 | Reagovat

[1]: http://www.albatros.cz/kocici-valecnici-1-vzhuru-do-divociny-1/
Doufám, že se dostanou k Lesu Tajemství! :D

[2]: Myslíš toho zmodralýho Havrana? Já už to tak nějak četla, je to velmi smutný příběh. Asi se zabiju :D
Btw, kdo jsi? e,e

4 kiwikoo kiwikoo | E-mail | 20. ledna 2017 v 15:52 | Reagovat

v dubnu vyjde les tajemství už je to oficiální. a jestli se můžu zeptat jaký je váš názor na to že bude w.c film?
a ty obaly nejsou vzkutku moc hezké ale pán který maloval ty staré před rokem zemřel :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama