Září 2016

Občas nechcípnou

9. září 2016 v 14:55 | J.

Občas prostě přežijou

Až vám vysvětlím, co přesně mám na mysli, myslím, že se s tím také stotožníte. Dejte mi ještě chvíli napínání celé pointy článku. Na těch závodech, z kterých jsem měla takový strach, jsme nakonec dopadli moc hezky. 4. a 3. místo, což je na poprvé dost hezký. Hlavně mě to neodradilo od agility jako takového, čehož jsme se obávala. No nic, teď už přejdeme k té pointě!
Díváte se na film a najednou se stane zázrak. Někdo se vám tam zalíbí. Máte radost, že jste normální lidi nikoli asexuálové, avšak neradujete se příliš. Proč? Protože stejně víte, že ta postava zemře. Ačkoli celý film té postavě držíte pěsti, nejste překvapeni, když na konci zemře. Mě se to stalo už nesčetněkrát a jsem na to zvyklá. Proto mě vždy překvapí, když má oblíbená postava přežije. Ďjó, asi zálěží taky na tom, na jaký typ filmu koukáte. Totiž šance, že vaše oblíbená postava v romantické komedii zemře, je minimální. Naopak třeba v thrilleru nebo válečném filmu je ta šance vysoká .. víte, já už totiž nečumím jen furt na horory. Jsem si rozšířila filmové vzdělání. Hodně!
No takže mě se to teď nedávno stalo. Mezitím, co ve všech válečných filmech většinou má oblíbená postava zemře, v thrilleru jménem "Život Davida Galea" tomu tak nebylo. Moc jsem si od začátku přála, aby jeden z hlavních protagonistů nezemřel a ono se mi to vyplnilo. Nezemřel. I když to byla asi jen náhoda, pfffuu.
Dále se mi to vyplnilo v knize od Stephena Kinga. Jako od Kinga! Tam je pravděpodobnost úmrtí vaší oblíbené postavy asi 89%!! No, asi mám teď prostě štěstí.

Jednu věc nechápu.. proč jsem sakra napsala tenhle dementní článek? Hmm, protože nechci aby blog pošel, ale zase takovýhle sračky bych sem psát taky nemusela .. heh