Listopad 2016

Konec bluefora = konec RPG éry?

16. listopadu 2016 v 21:59 | J. |  Vzpomínám

Zdravím,
takže .. po dlouhé době článek o něčem normálním. Možná jste si už všimli, že služba blueforum 1.1.2017 skončí. Opravdu nevím, jestli nadobro, ale co vím je, že naše RPG vzpomínky budou navždy smazány. Některý vzpomínky tedy byly smazány už dávno, heh.
Tento článek je zaměřený hlavně na hráče RPG Kočičí něco a jejích dvou dalších následovníků. Když jsem se tam zaregistrovala poprvé jako Veverka, nenapadlo mě, že mě svět RPG tak moc vtáhne. A už vůbec jsem nevěděla, že další dva či tři roky nebudu moci bez RPG žít. RPG svět mě spoustu naučil. Zažila jsem tam spousty dobrodružství a nemohu zapomenout na naše časté hádky a stěžovní si, jak s námi nikdo nechce hrát (Omlouvám se Rainy, pokud jsem jí nějak znepříjemnila život).
Veverka vypráví Closi drastický příběh.

Moje první postava, Veverka, byla děsná postava. Nejen, že má gramatika byla v té době hroznej shit, ale i ten její příběh celkově. Nebavilo mě za ní hrát a proto jsem s ní posléze skončila. Vlastně jsem skončila skoro se všema postavama dobrovolně. Veverka měla psa, Fullera, který příběh přežil déle než ona sama.
Po ní přišel Diesel a sním jsem na RPG přivedla i nováčka - Safku, která je doteď mojí dobrou kamarádkou. Naše kameny byly také dosti shitské, ale příběh byl furt lepší, než Veverčin. Dieselovi se totiž povedlo namnožit. A splodil satana Silenta. Ale Frozen byla vlastně taky docela satan.
Tak takhle nějak vypadal můj první hump.

Po nějaké době jsem zjistila, že Diesel je piece of crap a měla jsem pravdu. Diesel byl fakt blbeček. A tak utekl od Shadow a svých dětí pryč. Myslím. A stal se z něj vykastrovanej a tlustej domácí mazlíček, co tráví celé dny na klíně svého majitele sledováním Rosamunde Pilcher. Pak jsem chvíli hrála jen za jeho syna, Matthewa. Docela mě mrzelo, že jsem jeho charakter více nerozvinula. Adminka ho totiž neměla ráda a poslala ho někam do země nezemě :c
Pak jsem si dala pauzu a přišla s Vixen. Ta byla fajn, moje nejoblíbenější dívčí postava. S ní jsem zažila spousty dobrodružství. Spouusty. Vixen se zamilovala samozřejmě do Silenta, protože v té době jsem s ní byla nej bff a prostě s nikým jiným jsem hrát nedokázala. Až jsem se začala trochu seznamovat se Sagou. Do dnes si vzpomínám, jak Saga povídala o hře TWD a neustále posílala do chatu fotky té hlavní protagonistky a já jí řekla, že mi její chování přijde přiteplený a ona se strašně urazila :D Kdo by to byl řekl, že dnes budeme tak dobré kamarádky, ba i sestry?
Libová hláška děfky Vixen.
Tomuhle se říká vytuněné porno.

Ale jakmile Vixen odrodila své dvě koťata, nějak mě omrzela. Tedy, jen na chvíli mě omrzela. Začala jsem hrát (na tajno) za její kotě Montyho a zároveň jsem hrála ještě za kotě Safiry - Rose. Rose byla hloupá a nemám jí ráda. Byla divoká a trochu .. no, byla na starší kocoury a tajně snila o Silentovi. Později to s ní nevypadalo moc dobře. Dokonce se pokusila o sebevraždu. Peacha.
Pak se RPG pozastavila. Pozastavila už navždy. Já už počítala s definitvním koncem, ale Saga se Safkou udělaly novou RPG, kam jsem přišla s Vixen. Tedy aspoň myslím. Nevím jestli si to pamatuju správně, ale byl tam Havraní klan, který vedla Aurora a měla zástupce Šedého. A já jsem si tam přivedla Milese. Pravděpodobně nejlepší postavu za celou svojí herní kariéru. Jeho jsem opravdu nikdy nelitovala, vždycky jsem s ním měla co hrát, měl suprovej charakter a prostě .. přece jen byl stvořen podle mého muže :D
Miles kamenil s Shelby - Sagou. A s tou jsem si vyhrála několik měsíců opravdu nejvíc. Strašně ráda, bych se do tý doby vrátila a zahrála si. Nebo se aspoň podívala na staré příspěvky .. ale to nejde, protože někdo ty RPG smazal. Mě to ale trápí jen trošičku, protože vzpomínky přeci nosím ve svém srdci. A zrovna Miles si to zaslouží. Po skončení třetí RPG u Kejty jsem se rozhodla, že na čtvrtou už to táhnout nehodlám. I když jsme se Sagou několikrát pokoušely o znovuobnovení, nešlo to ..
Je mě strašně smutno, že ani nemůžu dokončit tento článek :c
Milesi, byl jsi moje nejlepší kočičí postava evrrr. Jen ten tvůj fejsbůkovej profil stál za prd.