Leden 2017

Napsat kvalitní článek je velmi obtížné

3. ledna 2017 v 20:22 | J. |  Výplody

Alo,
dnešní článek vám zakazuji číst, je totiž plný kravin a blbostí. Ale,... to je vlastně téměř každý můj článek, no ne? :D Napsat článek o hovně totiž umí kde kdo. Hlavně já v tom vynikám. Ale napsat kvalitní článek? To už jentak někdo neumí. Koukala jsem se totiž na Saw a připomnělo mi to ty mé dávné kvalitní články na oné téma. Přijde mi, jako bych nikdy nedokázala napsat nějaký vážný a kvalitní článek. A já jsem si tak strašně přála jít na novináře/reportéra. To jste ještě neslyšeli? Tak já vám to povím.
Zkrátka mě vždy bavilo do všeho strkat nos, starat se o cizí lidi a tak. Vždy jsem se zvládala rozepsat i o blbostech. A tak mi teta dva roky zpátky navrhla, že bych si měla dát přihlášku na novináře. Hodně se mi ta myšlenka líbila, jelikož jsem takové postavy měla v příbězích/filmech/hrách moc ráda. Avšak strašně jsem se bála lidí, jakože co když mi to psaní nepůjde a ztrapním se? A tak jsem šla na umělku, tam, kam jde každý asociál. No, umělka mě trochu změnila pohled na svět. Třeba to, že nechci být takový asociál jako moji spolužáci a částečně jsem odbourala ten strach z cizích lidí. A teď, po roce na střední jsem si vzpomněla na ten tetin návrh. A leží mi hodně v žaludku. Měnit školu nehodlám, ale tak nějak tuším, že jsem jí měla poslechnout a na toho novináře jít. No, smůla, lidi dělaj chyby.
Ale to jsem nějak odbočila koukám. Prostě bych ráda někdy napsala nějaký zajímavý článek, vrátila se zpátky do toho "tvůrčího" psaní jako před lety. Ano, sice ty články stály za prd, ale aspoň jsme měla o čem psát. Teď nemám vůbec žádné nápady. A to i u kreslení. Už mě to vůbec nebaví tak, jako dřív. Prostě nemám žádný nápad na nic kreativního. Ale u kreslení už je tomu tak hodně dlouho.
Proč mi přijde, že se furt lituju? :D Ale já se nelituju, přísahám! Píšu věci tak jak jsou ;-;
Jinak tedy vítám rok 2017 8-)

již brzy jistě napíšu kvalitní článek..