Březen 2017

Takže žádnej konec RPG éry?

12. března 2017 v 20:03 | J. |  Výplody

Ahoj,
uběhlo století a něco a já jsem se rozhodla napsat článek. Hlavně za účelem propagace, heh. Ale k tomu se dostaneme později.
Jak víme, v lednu definitivně pošlo Blueforum. Objevilo se tu však nové forum a to forum2.cz, které ačkoli je teprve v začátcích a má mouchy, je dostačující náhražkou za zesnulé blueforum. Já jsem si sice se smrtí bluefora řekla, že už žádné RPG hrát nebudu, ale .. eh, to bych nebyla já.
Pravidelně gůglím a kontroluji, jestli neexistují nějaké nové kočičí RPG. Jak skončilo blueforko, bylo mi jasné, že RPG už bude minimum. Ale nebylo tomu tak! Objevila se nová RP! Teda .. nevím, esli je nová, každopádně jsem se na ni musela samozřejmě hned regnout.
Vyrobila jsem si svou bambillióntou postavu jménem Jenda a šla jsem hrát.
Ale na tý RPG nikdo nebyl :c A tak jsem přinutila svojí pravou ruku, Safku, aby se tam regla. A ona se tam regla. takže teď už tam nejsem jen já, ale i Safka 8-) Ale pořád je to málo a my chceme hrát s více člověkopsama!
Kam tím mířím? Samozřejmě. Chci vás přinutit se tam zaregistrovat. Bude to sranda, když tam budou aktivní lidi. Nevím tedy kdo je autorem té RPG, ale jistě to bude nějaký pašák.
Takže jestli někdo chodí na tenhle blog a čte tenhle článek, prosím, aby zvážil, zda se nechce zaregistrovat sem;

http://wild-cat.forum2.cz/

A pokud ano, tak budu mít radost :') Přísahám, že se tam nebudu s nikým fajtit. Chci hrát!

A na závěr, aby to tady nebylo tak prázdné, můj Jeník;