Duben 2017

Má duše už má klid

18. dubna 2017 v 14:19 | J. |  Válečníci

Nazdárek kašpárek,
dnes je velký den a tak jsem se rozhodla napsat nějaký eňo-ňůňo článek. Velký den byl vlastně včera. Proč? Anoo, ti zatracení Válečníci konečně dorazili do knihkupectví. Přišlo mi však nepravděpodobné, že knihu seženu ve svátek a ještě k tomu přesně v den vydání, a tak jsem po ní šla pátrat až dnes po škole. Mamča se o tom však nesměla dozvědět! Kdyby se dovtípila, že jsem si byla koupit knihu, tedy že jsem utrácela za kraviny, slušně by mne zlinčovala! A tak jsem po vystoupení tramvaje sprintila do nejbližšího a nejošklivějšího nákupního centra s vidinou koupě té skvělé knihy.
V mém oblíbeném knihkupectví ji však neměli, jaká škoda! Ale je to jejich boj, že jo. Takže jsem pak zašla do svého neoblíbeného knihkupectví, kde nikdy nic nemaj a tam ji zázrakem měli! Woohoo! Hned co jsem přestala valit oči, pospíchala jsem k prodejnímu pultu. Z peněženke jsem vytasila své svačinové many a zakásla hrdě celý nákup!
Pak jsem knihu hodila nezdvořile do svého báglu a běžela na autobus. Doma jsem ji tajně vytasila ve svém pokoji a půl hodiny ji osahávala a očmuchávala.
Pardon za kvalitu fotku, je to focené dva roky starou kalkulačkou. Ale pro ilustraci mé spokojenosti to bohatě stačí.

Následovně jsem knihu čapla a hledala jí vhodné místo v mé knihovně. Bylo už z dálky jasné, že ke svým sestrám se moc hodit nebude, ale až bude mít další sourozence, vsákne se to.

Kdy ji vytáhnu z knihovny zas je nejisté - zrovna čtu něco jiného a děj předchozích knih si pamatuji pouze matně, takže bude nutné si je zopáknout. Tipuju, že s mojí rychlostí jí budu mít přečtenou o Vánocích. Ale hlavně, že už je doma!

A co vy, už jí taky máte doma? 8-)